Zelta buddha: meditācija

Atslēdz savu potenciālu ar Ray man shabda skaņu meditāciju

Vai zināji, ka skaņai piemīt spēks mainīt Tavu apziņu? Skaņa ir enerģija, kas ietekmē cilvēka čakras un psihi. Skandējot mantras un sakrālos vārdus, mēs mainās savu smadzeņu bioķīmisko sastāvu un varam mainīt uzvedību vienā vai otrā dzīves situācijā.

 

Kad mēle pieskaras pie augslējām, tā iniciē neiroendokrīnās izmaiņas, kas maina to, kā mēs esam, jūtamies, uzvedamies. Shabd Guru ir skaņa, kas transformē apziņu; tā ir skaņas kvantu tehnoloģija, kas atbrīvo no ierobežojumiem un Ego negativajiem aspektiem.

 

2.martā plkst. 15:00 - 18:30

Šī būs 3 stundu dziļas meditācijas pieredze, skandējot Ray Man šabdu. Šo sakrālo skaņu prakse dara mūs bezbailīgus, dod iekšēju spēku navigēt cauri sarežģījumiem un grūtiem dzīves periodiem. 

Jogu rakstos par šī šabda pozitīvo ietekmi minēts arī:

  • > palīdz saprast un realizēt lielos dzīves mērķus
  • > sniedz dziedināšanu fiziskajam ķermenim
  • > attīsta starojošu auru

 

Aura satur informāciju par mūsu fizisko, emocionālo un garīgo labsajūtu. Specīga aura palīdz izvairīties no negadījumiem, slimībām un negativitātes. Šabda atkārtošana tūlītēji caurstrāvo Dvēseli, padarot auru robustu, spēcīgu, blīvu. Skandējot šabdu grupā labvēlīgais efekts daudzkāršojas – kopā varam sasniegt dziļāku meditatīvu stāvokli, pārvarēt enerģētiskos kritumus un atbalstīt dziedināšanā sevi un savus tuvākos.

“Šīs meditācijas potenciālā manifestācija ir tāda, ka Tava apziņa ir pastāvīgā meditācijā, pat ja Tu neesi meditētājs…. tā var padarīt Tevi līdzīgu Zelta Budai…. Atkārtojot šabdu 11 reizes dienā, Tu jutīsi tā brīnumaino iedarbību uz ķermeni, prātu un Dvēseli.”

Svarīgi zināt

  • > pieredze būs piemērota visiem sagatavotības līmeņiem, iepriekšēja jogas pieredze var palīdzēt, taču nav obligāta – pasniedzēja visu izskaidros, parādīs, iemācīs
  • > ģērbies ērti, vēlams gaišā, dabiskas šķiedras apģērbā, ņem līdzi siltu jaku un pledu
  • > meditācijas laikā varēsi sēdet, gulēt, sēdēt uz krēsla
  • > pēc reģistrācijas saņemsi Ray Man šabda tekstu (8 rindas) latviešu/krievu transliterācijā un mp3 ierakstu (48 sek garš), lai prakses laikā nav grūtību to saprast un atkārtot

Ieguldījums:

Eur 22,
Jogas centra abonentiem Eur 12

 

Praksi vadīs Kundalini jogas skolotāja Svetlana.