Infrasarkanā kabīne Jelgavā

Relaksējies, dziedinies un atjaunojies infrasarkano staru gādībā

Kā tas strādā?

Infrasarkano staru sauna ir neliela relaksācijai un veselības atjaunošanai paredzēta telpa – izgatavota no dabiska, augstvērtīga, saulē žāvēta ciedra koka. Lai gan sarunvalodā saukta par saunu vai pirtiņu, patiesībā tā ir infrasarkano staru kabīne. Infrasarkanie stari Tevi ieskauj no visām pusēm.

Tradicionāli pirtī mūs silda uzkarsušais gaiss, kā dēļ tajā bieži var būt grūti elpot. Atšķirībā no tradicionālās pirts, infrasarkano staru sauna sasilda ķermeni no iekšienes, pakāpeniski paaugstinot ķermeņa temperatūru. Tāpēc, savā pirmajā apmeklējumā, kādam, iespējams, būs vajadzīgas pat 10-20 minūtes, līdz sāksies svīšana. Toties ķermenim pielāgojoties temperatūras pārmaiņām (apmeklējot kabīni regulāri), svīšana palielināsies un parasti sākas arvien ātrāk.

Ko Tu vari iegūt?

Uzlabota imunitāte

Vielmaiņas uzlabošanās un svara korekcija

Organisma attīrīšanās

Muskuļu atjaunošanās pēc slodzes

Uzlabots ādas stāvoklis un mazināts celutīts

CRUTCH

Mazinās locītavu sāpes un iekaisums

Mazinās stress, trauksme un nogurums

Vairojas spēks, iedvesma un dzīvesprieks

Saunas pieredze

Sajūti atmosfēru

Biežāk uzdotie jautājumi

Galvenā atšķirība ir tajā, kā saunā tiek izmantots karstums. Tradicionālajā pirtī ir viens siltuma avots, kas silda gaisu un tad šis uzsildītais gaiss silds Tevi. Infrasarkano staru kabīnē notiek pretēji – sildītāji atrodas tev visapkārt, iebūvēti kabīnes sienās, un tie silda tieši Tevi. Tikai aptuveni 20% siltuma nonāk gaisā, kā rezultātā Tev ir vieglāk elpot un Tu tiec izsildīts un svīsti no iekšienes.

Infrasarkano staru kabīnē process ir produktīvāks – Tu iegūsti visus tradicionālās pirtiņas ieguvumus baudāmā atmosfērā daudz īsākā laikā (30 vai 60 minūšu seansā).

Tev būs nepieciešami 2 vannas dvieļi – viens pirts apmeklējumam, otrs – pēc dušas, kā arī baseina čības. Seansa laikā ir ļoti būtiski uzņemt izsvīsto šķidrumu, tāpēc bez maksas cienāsim ar svaigu avota ūdeni un pēc apmeklējuma – ar tēju.

Infrasarkano staru sauna izdala tieši tādu pašu karstumu kā saule un mūsu pašu ķermeņi. Tie ir droši un nav salīdzināmi ir mikroviļņu stariem. No saražotās enerģijas tikai 20% silda kabīnes gaisu, kamēr pārējais siltums silda ķermeni. Infrasarkano staru sildītāji sasilda ķermeni gluži kā saule.

Mēs piedāvājam baudīt 2 dažāda ilguma seansus – līdz 30 minūtēm (iespācējiem un ātrai enerģijas uzlādei) un līdz 60 minūtēm (pieredzējušiem) vienā reizē. Kabīnes temperatūra ir regulējama, tipiski ap 80C. Šāda temperatūra ļauj svīst ātrāk un uzturēties saunā ilgāk, baudot saunas terapeitisko efektu. Pēc seansa Tu jūties viegli, spēkus atjaunojis un iedvesmots. Ja spēki izsīkuši, iespējams, izvēlētais seansa laiks ir par ilgu.

Jā, ir būtiski noskaloties gan pirms apmeklējuma (iespējami siltā ūdenī), gan pēc tā. Pēc seansa ļoti iesakām izbaudīt dušu iespējami vēsu.

Ja Tev ir jautājumi par infrasarkanās kabīnes lietošanu saistībā ar savu veselības stāvokli, vienmēr konsultējies ar savu ārstējošo ārstu vai ģimenes ārstu vēl pirms apmeklējuma. Ja sajūti diskomfortu saunas lietošanas laikā, procedūru nekavējoties jāpārtrauc.

 

Kontraindikācijas:

 • grūtniecība, zīdīšana
 • individuāla karstuma nepanesamība
 • drudzis/paaugstināta ķermeņa temperatūra
 • narkotisko un alkoholisko vielu lietošana
 • metāla implanti (konsultējies ar savu mediķi)

 

Vienmēr konsultējies ar savu ārstējošo vai ģimenes ārstu arī šādos gadījumos:

 • ja lieto kādus medikamentus
 • ja plānos apmeklēt saunu ar bērnu jaunāku par 12 gadiem
 • ja esi seniors
 • ja sirgsti ar sirds un asinsvadu saslimšanām
 • ja tev ir kāda hroniska saslimšana

Tu vari rezervēt un apmaksāt apmeklējumu tepat aplikācijā vai pierakstīties telefoniski – 29926033.

Mēs ļoti vēlamies piedāvāt atpūtu ne tikai ķermenim, bet arī Dvēselei, tāpēc seansa laiku rezervējam tikai Tev. Taču kabīne ir plaša un var uzņemt līdz pat 4 apmeklētājiem. Uz seansu droši vari nākt kopā ar draugu vai ģimenes locekļiem. Nākot divatā (vai vairāk) katram apmeklējums izmaksās vien Eur 12/30min vai Eur 18/60min.

Cenrādis

Vienreizējs apmeklējums

Eur 15 / 30 min
 • Vai Eur 21 / 60min
 • par katru nākamo apmeklētāju Eur12

Veselības kurss

Eur 99 / 30 min
 • 8 apmeklējumi
 • jāizlieto kalendārā mēneša laikā

3 mēnešu abonements

Eur 330 / 2x nedēļā
 • 2 apmeklējumi nedēļā
 • 1x mēnesī ņem līdzi draugu
 • 30 min seansi

rezervācijai zvanīt 29926033