SADARBĪBA

SADARBĪBA

Jogas centrs piedāvā ne tikai izbraukuma nodarbības Tev ērtā laikā un vietā, bet arī plašas, gaišas, mūsdienīgas telpas (84m2), pilnas miera un radošas gaisotnes.

Ja Tev ir padomā pasākums – te var būt īstā vieta tā rīkošanai – radošās darbnīcas, dzīvās mūzikas vakari, fotosesijas, kino seansi, tējas ceremonijas un ne tikai, kur draudzēties, iedvesmoties, pulcēties, elpot un būt.

Atraksti mums vai zvani 29926033.

Cenrādis

  • > 1h Eur 15 + PVN (+5 min pirms/pēc)
  • > līdz 3h Eur 30 + PVN
  • > 3-6h Eur 55 + PVN
  • > 6-12h Eur 80 + PVN
  • + personalizēta jogas/meditācijas/elpas/gonga prakse mūsu telpās Eur 60-180 + PVN

Telpu izmantošanas noteikumi

Vienojoties par nomu, tiek norunāts precīzs telpu izmantošanas termiņš. Iekārtošanās un nokārtošanās laiki ietilpst nomas termiņā. Ja Tev ir nepieciešams vairāk laika telpas iekārtošanai, vēlies iejusties un noskaņoties atbraucot stundu agrāk vai būs nepieciešams laiks sakārtot personīgās lietas pēc nodarbības vai padzert tēju ar meistarklases dalībniekiem, lūdzu, ierēķini šo laiku savā nomas laikā un par to brīdini iepriekš.

Samaksa notiek ar pārskaitījumu, saņemot rēķinu e-pastā nomas dienā. Lūdzu rēķinies, ka rūpīgi plānojam telpu izmantošanas laiku: ja telpas rezervāciju atcelsi mazāk kā 24 stundas iepriekš, rēķinu lūgsim apmaksāt tik un tā.

Telpas nomā ietilpst nodarbību zāle, ģērbtuve, koplietošanas labierīcību izmantošana. Ar prieku piedavājam telpas dažādu veidu apzinātības praksēm, rituāliem, dejām, meistarklasēm u.c. 

Uz paklājiņiem telpā var izvietot līdz 25 dalībniekiem (cieši) vai līdz 16 (brīvi un plaši). 

Telpā jau regulāri notiek bērnu nodarbības, taču par bērniem lūdzam iepriekš izrunāt, lai saprastu nepeiciešamo telpas iekārtojumu un drošību attiecībā uz mazajiem ciemiņiem.

Telpā laipni aicināti draudzīgi un audzināti suņi (saimnieka uzraudzībā).

telpā ir pieejami koplietošanas paklājiņi (10gb), pledi, jogas bloki, jostas, spilveni, JBL pārvietojamā tumba.

Ir iespēja pagatavot tēju, dzeramais ūdens. Aromāta noturības dēļ, lūdzam nepagatavot kafiju.

Pieejami krēsli 25 cilvēkiem, neliela skatuve. Iespēja izmantot savu projektoru.

Telpā nav aizskaru vai iespējas tumsai gaišajā dienas laikā. 

Pēc telpas izmantošanas, lūdzam visu izmantoto atgriezt iepriekšējās vietās, stāvoklī un kārtībā. Ja gadījusies kāda ķibele, par to brīdināt laicīgi (ja iespējams, atrakstot ziņu vēl pirms pasākuma beigām), lai varam to novērst un sagatavot/ satīrīt telpu nākamajiem notikumiem.

Ja vien iepriekš par to neesam vienojušies, lūdzam nepārsniegt nomas termiņu – arī, ja jūs neredzat acīm redzamu iemeslu, kāpēc nevarētu palikt ilgāk, apstākļi var būt dažādi, tāpēc lūdzam cienīt norunāto laiku.

Par visu nomas laikā telpā notiekošo ir atbildīgs iznomātājās, tai skaitā negadījumiem un traumām. ja nepeiciešams, aicinām iznomātāju laicīgi padomāt par apdrošināšanu pasākuma laikā.

Cienot mūsu kaimiņus, telpā izvairāmies no skaļas mūzikas atskaņošanas darba dienās darba laikā. Ar cieņu un rūpēm lūdzam izturēties gan pret mūsu, gan koplietošanas telpām.. Telpā aizliegts izmantot apreibinošās vielas, tai skaitā rituālos, kā arī izmantot spēcīgi dūmojošus rituālu priekšmetus, kas varētu aktivizēt ugunsdrošības sistēmas. Sveces lūdzam dedzināt tikai stingrā uzraudzibā.

Lūdzu rēķinies, ka rūpīgi plānojam telpu izmantošanas laiku, tāpēc ja telpas rezervāciju atcelsi mazāk kā 24 stundas iepriekš, rēķinu lūgsim apmaksāt pilnā apmērā, mazak kā 48 stundas iepriekš – 50% apmērā.

Ja telpu nomas sakarā radušies papildus vai šeit neminēti jautājumi, lūdzu sazinies ar Sanitu 29926033 vai info@jogascentrs.lv.

Mūsu draugi un sadarbības partneri

Sāls istabiņa

Sāls istabas apmeklējuma seansi un skābekļa kokteiļi Jelgavā Ieelpo. Izelpo. Jūties labi.

Green Wing

Paleo ādas kopšanas līdzekļi, kas top saskaņā ar dabu.

Balta Eko kalendāri

BALTA eko

Jauni un inovatīvi risinājumi dienasgrāmatu, sienas, galda un kabatas kalendāru ražošanā

Vegan Fox

Kosmētika, kas īpaši radīta vegāniem un tiem, kas mīl dzīvniekus.

Knockout barbershop

Knockout Barber shop

Tradicionāla vīriešu matu frizētava Jelgavā - labākie matu griezumi un skūšana ar bārdas nazi.