Dvēseles numeroloģija

Dvēseles numeroloģija var sniegt atbildes uz tādiem pamata jautājumiem kā  – kas es esmu? kādas mācību stundas man jāapgūst? kāpēc esmu šeit? kurp savā dzīvē es virzos? kas man jāpaveic pirms pametu šo pasauli? kā es varu mainīt savu dzīvi? utt.

SVARĪGĀKĀS LIETAS, KO TU UZZINĀSI:

Pateicībā… Es daudz un patiesā pateicībā domāju par to maģisko darbu, ko Tu dari! Mana Dvēseles numeroloģija ir mainījusi VISU – es esmu tik daudz tuvāk pati sev, it kā līdz šim būtu dzīvojusi zem biezas segas, kas nelaiž cauri gaismu.

Tavs skaidrojums ir devis man pilnas rokas zelta puteklīšu un tādu jauku pārliecību par sevi. Šī te numeroloģija ir kā trūkstošais puzles gabaliņš, kas tagad ļauj skatīt bildi visā tās krāšnajā kopumā, viss šķiet saprotams, cēloņu – seku kopsakarības skaidri redzamas, ir paļāvība un mīlestība.

Pats galvenais, man ir tāda sajūta, it kā esmu bijusi uz randiņu ar savu Dvēseli, un – mēs esam iedraudzējušās. Sanitiņ, lai top un izdodas!

Tavas Dvēseles ceļvedis

Saproti sevi un lomu, ko Tu spēlē savas dzīves notikumos

Kā Dvēseles numeroloģija atšķiras no citām sistēmām?

Dvēseles numeroloģija pamatojas Tantriskās jeb Akara numeroloģijas sistēmā. Tā atklāj numeroloģijas zinātni, kas meklējama Tavā dzimšanas datumā. Šī ir ļoti praktiska zinātne, jo ne tikai atklāj virzienu, kas ierakstīts Tavos ciparos, bet arī sniedz efektīvus, paveicamus darbiņus un padomus, kā caur jogu tehnoloģijām veicināt pozitīvas pārmaiņas un virzīties sava labākā iespējamā likteņa virzienā.

10 ķermeņi atspoguļo dažādas cilvēka psihes un personības šķautnes, kas savā absolūtajā izpausmē parāda cilvēka augstāko attīstības potenciālu. Zinot savus ciparus, Tu varēsi līdzsvarot savas Dvēseles izpausmes dažādās jomās. Dvēseles, pieņemot šo iemiesojumu, saņem ne tikai paveicamus uzdevumus, bet arī dāvanas un īpašus talantus, caur kuriem šos uzdevumus visefektīvāk paveikt. Apzinoties savas dvēseles ceļu, ir krietni vienkāršāk pieņemt šīs dāvanas un iet savu ceļu paklūpot retāk vai kļūdoties apzinātāk.

Mūsu galvenais fokuss būs noskaidrot veidus, kā vari dzīvot labāk, bagātīgāk un vienkāršāk - mentāli, fiziski un emocionāli.

ATSAUKSMES

TAS BIJA KAUT KAS!!! Milzīgs Paldies! Skudriņas skrēja pa ķermeni! Šķita, kā ir iespējams tik precīzi visu saprast… to, kā jūtos, uzvedos, par vēlmi citiem palīdzēt utt. Klausos un baudu atkārtoti, domas raisās un vēlme darboties ir ļoti spēcīga!

Sigita

Tas tiešām par mani? Sēžu noraudājusies un laimīga, jo TIK daudz darāmā! Un tik daudz atbilžu uz maniem mūžīgajiem un arī šābrīža jautājumiem! 
Paldies par šo Ceļakarti! Paldies, ka esi Kompass un Pātadziņa! Paldies par Tavu bezgalīgo Mīlestību, ar kuru dalies!

Jana

Paldies, mīļā, viedā Sanita! Viela pārdomām. Sadzirdēju, ka mani stiprākie instrumenti tieši šobrīd fiziski bremzē. Un lūk, stāsts par manu kodolu, par lietām, kas bremzē, par lietām, kas pacilā… patīkami dzirdēt! Siltuma pilni pateicības apskāvieni.

Līga

Sat nam! Sanita, ļoti precīzs raksturojums. Dvēseles numeroloģija man iedeva tik daudz un tas bija tāds vērtīgs paskaidrojums – kāpēc. Sirsnīga pateicība par visu, ko paspēju šogad jau uzzināt un praktizēt un ļoti vēlos turpināt arī nākošgad! Abas numeroloģijas gan dvēseles, gan gada ir tādas par kurām vēl ilgi jāpadomā. Tā iedvesmojoši un pārdomas raisoši!

Inga

Paldies, tik ļoti sasaucās ar mani viss, ka bieži asaras bira❤️. Un uzpeldēja tik daudz faktu no pagātnes, kā virzījusies mana dzīve. Asaras bira tad, kad esmu bijusi patiesa pret sevi savā dzīvē, kad sasaucās ar raksturojumu.

Irita

Sveika! Liels paldies! Klausījos un liekas, ka mani pazīstat, un stāstat par mani. Viss tā arī ir.

Elīna

Sanitiņ, ak vai, tik ļoti baudīgi esi sasūtījusi un plaši, pirmo reizi noklausījos vispārīgi, otrajā sāku pa daļām. Tik ļoti interesanti, pateicos! Vakar gāju gar jūras krastu vakarā, austiņās uzliku Tevi atkal un atkal…

Diāna

Tas bija vienreizīgi:)! Paldies Tev!  Pagaidām neizvārdojams piepildījums.

Jogita

Laba diena. Paldies. Vakar uzreiz pēc saņemšanas noklausījos. Šovakar klausīšos vēlreiz. Pēdējā ziņa un kārts apraksts man raisīja skudriņas!

Kristiāna

Paldies Jums! Apskauju Jūs cieši jo cieši! 
Ieteicu Jūs savai draudzenei arī, viņa jau  pieteikusies! Es zinu, ka viņa arī būs ļoti sajūsmināta, kā es! Viņa arī šobrīd meklē sevi!
Paldies Jums, ka esat! 
Paldies par to ko Jūs darāt! 
Paldies Visumam, ka atsūtīja man Jūs!

Sanita

Paldies! Ļoti daudz jauna par sevi atklāju, paies kāds laiciņš līdz es visu aptveršu. Zinu tikai, ka viss tas, ko vakar uzzināju ir radījis manā tādu kā piederības sajūtu, ka esmu šeit ar iemeslu, un ļoti mainās skatījums uz lietām, visi satraukumi atkāpjas, bailes arī. Un sāku iepazīt savu dvēseli ❤️ tāda sajūta, ka līdz šim tādā kā miglā dzīvoju, un nu esmu pamodusies.

Ilze

TAS BIJA KAUT KAS!!! Milzīgs Paldies! Skudriņas skrēja pa ķermeni! Šķita, kā ir iespējams tik precīzi visu saprast… to, kā jūtos, uzvedos, par vēlmi citiem palīdzēt utt. Klausos un baudu atkārtoti, domas raisās un vēlme darboties ir ļoti spēcīga!

Sigita

Paldies par šo vēstījumu! 🥰 Es noteikti klausīšos vēlreiz. Saklausīju ļoti daudz patiesības par sevi. 🤗

Aiva

Milzīgs paldies Tev, Sanita, par darbiņu. Noklausījos, aizdomājos, pat asaras bira. Esmu pateicīga Tev, Sanitiņ, ka iepazinu Tevi, lai gan tikai virtuāli. Piedaloties Tavās meditācijās, jogas nodarbības un maratonos, esmu daudz ieguvusi, apguvusi, uzzinājusi un ieinteresējusi rakt dziļāk. Noklausoties visu, esmu sapratusi un jūtu, ka eju pareizā virzienā.

Evija

Sveika. Esmu vēljoprojām pārņemta ar dzirdēto un pirmo reizi ir tā,ka pat nezinu, ko pajautāt. Tik daudz atbilžu uz maniem jautājumiem, par kuriem nebiju radusi atbildi. Paldies. Darbs būs liels. 🙂

Arnita

Paldies, daudz informācijas. Interesanti un patiesi.

Gunita

Sanita! 
Liels, liels PATEICOS!
Šobrīd paguvu noklausīties pirmo reizi, bet jau notiek pirmās “smadzeņu vētras”. Ļoti, ļoti precīzi!!! Vēlreiz ļoti, ļoti liels Paldies! Dvēseles numeroloģijas kalkulācijas ir ļoti precīzas!!! Un tādā laikā caur kuru šobrīd virzos es – ārkārtīgi noderīgi. Liels, liels Paldies, Sanita!

Rita

Sanita, liels paldies par šo ceļojumu💗! Man ir sajūta, ka klausīšos vēl un vēl, jo katrreiz sadzirdu vēl ko noderīgu. Sirsnīgs paldies, vērtīgi un tieši laikā!

Linda

Sveika! Lai arī jau kādus pārus gadus interesējos par visādām šādām lietām, vienmēr tāpat tas liekas iespaidīgi, kā viss saliekas kopā. Klausoties šo visu ar rādās uzreiz skaidrība. Sirsnīgs paldies par plašo un sīko informāciju, tiešām paldies! Tas dod paskaidrojumu un skaidrību savām sajūtām. Mīļš paldies par praktiskiem ieteikumiem.

Liena

Noklausījos, viss, ik vārds sasaucās ar mani… Paldies, jūtos ļoti svētīta. Visi šie skaitļi viens otru papildina un ir… Paldies Tev par šo ceļamaizi.
Noteikti vairākas reizes noklausīšos. Lai Saulaini!

Jolanta

Paldies liels par informāciju! Ir tiešām vērtīgi! 🙂

Elīna

Paldies! Noklausījos vienā rāvienā un ar lielu aizrautību. Tev ir brīnisķīgs stāstnieces talants! 🙂 Sadzirdēju jaunas, precīzas šķautes sevī, ko ar visu savu pašiziņu nebiju iepriekš sajutusi. Paldies, vērtīgi!

Zane

Es vēl neesmu pateikusi lielu un no sirds paldies Tev! Tas bija un joprojām ir ļoti iedvesmojoši un uzmundrinoši klausīties kaut ko par sevi. Turpināšu sevi meklēt!

Inga

Sirsnīgs paldies! ❤ Es noklausījos savu ciparu vēstījumu vairākas reizes. Man tā ir ļoti vērtīga informācija un atbalsts pašattīstības ceļā.

Inese

Mīļš paldies! ❤️
Ir ļoti interesanti klausīties un noteikti būs vēl pāris reizes jānoklausās, lai visu tā kārtīgi saprastu un varētu arī uzdot jautājumus.

Sofija

Labrīt Sanita! Tavu ziņu vakar nepacietīgi gaidīju visu dienu 🙂 Noklausījos tiklīdz visi bija devušies gulēt, lai man neviens netraucētu. Tas bija jaudīgi!!!!!

Jekaterina

Sveika, Sanita! 😊 Gribu vēlreiz pateikties par Tavu ieguldīto darbu lietā, kas man palīdz sevi pētīt, vairāk sevi izprast. Šie padomi man kārtīgi iespēra pa dupsi un lika pagriezties pilnīgi uz citu pusi. Šķiet izlasot šo manī nostrādāja klikšķis, mazliet citādāk lietas uztvert, tagad atliek tikai to nepazaudēt. Paldies!

Ieva

Milzīgs paldies, Sanita, noklausījos. Pirmā reakcija bija asaras un patiess “Wow”. Vēlreiz liels paldies par ieguldīto darbu un kalkulācijas skaidrojumu, esmu to vairākkārt noklausījusies un izrakstījusi būtiskāko. Tāpat priecājos, ka šis vērtējums labi saskan ar manu pašas vērtējumu par sevi un ļoti daudz kas atbilst!

Liene

Labrīt! Paldies! Vakar vēlu klausījos, tāpēc uzreiz nedevu atgriezenisko saiti. Šodien paklausos vēl un šķiet – nu ja, es jau tā arī jutu… Pateicos ,Sanit! Saņemot savu dvēseles numeroloģiju, guvu lielāku skaidrību savam ceļam, kur liekas kopā trūkstošie puzles gabaliņi. Prieks būt kopā arī citos Tavos kursos!

Agita

Labrit!😊
Liels paldies par šo stāstījumu… ļoti patika, jo dažas lietas man atgādināja par sevi ko biju piemirsusi vai uztvēru kā pašsaprotamu. Ir momenti kas liek aizdomāties un vairāk ieklausīties sevī un pastrādāt ar sevi. Mīļš paldies Tev… tas bija vērtīgi!

Sandra

ZINOT SAVU NUMEROLOĢIJU, TU:​

Numeroloģija

247
  • rezervējot konsultāciju, saņem sev piemērotāko 11 dienu transformācijas praksi dāvanā - lai pārmaiņas vari ieviest uzreiz

* Savu 11 dienu transformācijas prakses tēmu (meditācijas pamati, nauda un labklājība, fiziskais ķermenis, pašapziņa) varēsi izvēlēties noformējot konsultāciju. Pie vajadzības, to varēsi mainīt - ja matricas lasījumā atklāsim citu, akūtāku virzienu.

 

Wooow…. noklausījos un esmu uz dibena… mana dzīve vienā stundā! 

Es esmu riktīgi šokiņā. Visu nolasīji kā no grāmatas! Un es te malos pie psihologiem, terapeitiem un vēl sazin kur meklējot, kas ar mani nav tā! Izrādās ar mani viss ir pilnīgā kārtībā!!! Es kaifoju, kad tieku karalienes statusā  – tā ir tāda bauda no tās enerģijas!! Milzīgs Tev paldies par mani atpiņķerēšanu. Man ceļš ir skaidrs! Un “zināšanu“ aspekts man dzīvē ir tik daudz palīdzējis! Man likās, ka kaut kas nav pareizi, ka varu atrast kopīgu valodu pat ar sētas stabu – domāju lēta pļāpa – priekš kam man tas, tik enerģiju tērēju. Bet iekšēji likās, ka tas ir kas īpašs un tiešām ļoti daudz reizes man dzīvē ir iedevis pilno lozi!

Domāju un domāju par Tavu sūtīto…uj cik daudz jāpatin un jāsajūt! Paldies Tev Milzīgs! Tas ir svētīgs darbs, ko dari!

KĀ NOTIKS KONSULTĀCIJA:

Ja esi dzīves krustcelēs, numeroloģija ne tikai dos skaidrību, bet arī iedvesmos tālākai rīcībai vieglumā.
Tavu Ciparu matricu rēķinās un intuitīvi tulkot palīdzēs Sanita Dubrova

Man numeroloģija ir praktiska – tā palīdz prātam saredzēt, skaidrot un pieņemt to, ko intuitīvi jūt sirds. Tieši tas personīgi man ir visbūtiskākais! Kad vari paņemt konceptu, sajūtu, pieredzi un iedot tam centru. Vai tik ļoti parastajā saskatīt brīnumu, kā iespēju….

Tā nav zīlēšana vai nākotnes pareģošana, tā nav kaut kāda viltība, kas ātri palīdz atrisināt vienādojumu vai uzvarēt loterijā. Tava personīgā numeroloģija ir Tava matrica, Tava dārgumu krātuve, Tavs ceļvedis, kas vārdos ietērpj to, ar ko Tu dzīvē cīnies, kur paklūpi, kur spoži spīdi un runā par to, kā katru dzīves mirkli vari dzīvot ar baudu.
Ja runājam par Dvēseles numeroloģiju, tad jāuzstāj, ka tā nerēķinās Tavu laimīgo skaitli un neatradīs to vienu vienīgi datumu, kurā ieņemt bērnu – jo, ja Tu JŪTI, tad tas nav ne vajadzīgs, ne jēdzīgs. Taču tā noteikti atklās un jaunā gaismā Tev un citiem parādīs Tevis paša Dvēseli – Tavu kodolu.
 
Kā to izmantot?
– kā ceļvedi savām pieredzēm
– kā iespēju atklāti, neemocionāli paskatīties uz sevi un savu dzīvi
– kā rīku mainībai un transformācijai
– kā atbalstu izaicinājumos, atklājot iespējas izaugsmei (un beidzot saprast, ka nē – pasaule nav pret mani sazvērējusies 🙂 )
– kā iespēju pieņemt, salīgt mieru ar sevi
– kā jaunu prizmu, caur ko paskatīsies uz sev tuvajiem un apkārtējiem
– kā iedvesmu ieraudzît savu potenciālu, spēku un dzīves ceļu
– kā alternatīvu skatu uz nāktones iespējām un virzienu
– kā apliecinājumu Tavas dzīves jēgai!
 
Tieši tik daudz numeroloģija ir devusi man un es labprāt dalīšos visā ar Tevi.
Sirsnībā, Sanita