Meditācija bērniem

🌈 Vairo iekšējo mieru savā bērnā 🌈

Apzinātība, meditācija un emocijpratība bērniem 4 - 11 g.v.

Mums patiesi rūp ne tikai vecāki, bet arī paši mazākie! Iespēja iepazīstināt savu bērnu ar apzinātības un meditācijas brīnišķīgo pasauli.

Viss, kas vajadzīgs bērnu pieredzes bagātināšanai un dzīves prasmju attīstībai. 

Kāpēc mācīt bērniem meditāciju?

Brīnumaina pieredze

Mūsu pieredzējusī skolotāja Inga zina, kā padarīt meditāciju jautru un baudāmu mazajiem prātiem. Caur stāstu stāstīsanu, radošu vizualizāciju un interaktīvām rotaļā, meditācija pārtop aizraujošā ceļojumā bērna iekšējā pasaulē.

Drošība un pašapziņa

Mēs ticam, ka bērni ir mūsu mazie supervaroņi, tāpēc nodarbībās mācāmies izcelt savas un citu spēcīgās puses, vairot stresa noturību un pašapziņu. Nav nepareizu bērnu, katrs ir unikāli brīnišķīgs un šīs “odziņas” mēs izceļam kopā.

Emocionālā noturība

Bērni diendienā sastopas ar tik daudz dažādām emocijām! Un katram vajag kādu uzticība sperosnu, ka palīdz tās saprast. meditācijas nodarbībās mēs apgūstam dažādas stresa, trauksmes un citu sajūtu pārvaldības tehnikas, lai spējam ar emocijām tikt galā veselīgā veidā.

Cieņa un draudzības

Šajās nodarbībām mēs praktizējam cieņpilnu attieksmi pret līdzcilvēkiem - gan pieaugušajiem, gan bērniem. Bērnam saprotamā veidā pieskaramies dažādībai vienaudžu starpā, mācāmies cienīt atšķirīgas izvēles un uzskatus. Bērnam tā ir iespēja ne tikai iegūt jaunus draugus, bet arī dalīties savās pieredzēs un augt kopā.

🌈 Bērniem no 4 līdz 11 gadu vecumam.

 

Aizraujošas, izdomu rosinošas nodarbības, izmantojot stāstus, maigas kustības, mūzikas instrumentus un spēles, lai bērnus iepazīstinātu ar meditācijas un apzinātības pamatiem. 

Nodarbību laiki un cenas:

Sestdienās 10:00 – 11:00

*Katra mēneša pirmajā sestdienā bērni rīko atvērto nodarbību, aicinot uz praksi pievienoties vecākus.

Nodarbības maksa Eur 10.

 

Pieteikšanās:

Sazinies ar pasniedzēju Ingu zvanot vai rakstot
27 862 356.

Dāvā savam bērnam apzinātības prieku, darot viņa dzīvi mierpilnāku, krāšņāku un laimīgāku!