Šivas dziednīca: mantru meditācija

Vai zināji, ka skaņai piemīt spēks mainīt Tavu apziņu? Skaņa ir enerģija, kas ietekmē cilvēka čakras un psihi. Skandējot mantras un vārdus, Tu maini savu smadzeņu bioķīmisko sastāvu un vari transformēt savu uzvedību vienā vai otrā dzīves situācijā.

 

Kad mēle pieskaras pie augslējām, tā iniciē neiroendokrīnās izmaiņa – šī izmaiņas nosaka to, kā Tu esi, jūties, uzvedies.

Shabd Guru ir skaņa, kas transformē apziņu; tā ir skaņas kvantu tehnoloģija, kas atbrīvo no ierobežojumiem un Ego negatīvajiem aspektiem: kritizēšana, manipulēšana, pieķeršanās, prāta elastības trūkums, garastāvokļa svārstības, lepnums, godkāre u.c.

 

18.maijā plkst. 15:00 - 18:00

Šī būs 3 stundu dziļas meditācijas pieredze, skandējot Maha Mrityunjaya Mantru.

Šī mantra tika dota veselībai, labklājībai, ilgam mūžam, mieram un iekšējai harmonijai. Skandējot mantru, Tu pacilā savas vibrācijas, spējot atvairīt negatīvi ietekmējošos spēkus. Mantra, tāpat kā vairogs, pasargā to, kurš to skaindē, no negadījumiem un visa veida nepatikšanām. Šī ir vibrācija, kas pulsē un iekļūst katrā mūsu ķermeņa šūnā un molekulā.

Maha Mrityunjaya Mantra aizdedzina Tevī uguni, kas sadedzina visu negatīvo un attīra iekšējo pasauli. Jogi saka, ka tai ir spēcīgs potenciāls izārstēt slimības, kuras ārsti sauc par neārstējamām. Mītos šī mantra saukta par tādu, kas spēj uzveikt nāvi un savienot  ar Tavu iekšējo Dievišķību.

Svarīgi zināt

  • > pieredze būs piemērota visiem sagatavotības līmeņiem, iepriekšēja jogas pieredze var palīdzēt, taču nav obligāta – pasniedzēja visu izskaidros, parādīs, iemācīs
  • > ģērbies ērti, vēlams gaišā, dabiskas šķiedras apģērbā, ņem līdzi siltu jaku un pledu
  • > meditācijas laikā varēsi sēdēt, gulēt, sēdēt uz krēsla
  • > pēc reģistrācijas saņemsi mantras tekstu transliterācijā, lai prakses laikā nav grūtību to saprast un atkārtot

Ieguldījums:

Eur 22,
Jogas centra abonentiem Eur 12

 

Praksi vadīs Kundalini jogas skolotāja Svetlana.