Koučings

Vadīts process, kura laikā Tu savieno to, 
kas Tu jau esi ar ar to, kas vari būt

Tu vēlies

Skaidrību un uzticēšanos sev, savām spējām un talantiem. Dzirdēt savu mīlošo iekšējo balsi, kas atbalsta, nevis noniecina. Justies viegli un sazemēti arī pārmaiņu un neskaidrības pilnos brīžos. Pārliecību rīkoties drosmīgi un  spert soļus vienmērīgi, ceļā uz saviem sapņiem.

Es varu

Vedināt Tevi atpakaļ pie Tavas drosmes. Uzdot īstos jautājumus īstajā laikā. Palīdzēt Tev atcerēties savus patiesos sapņus, talantus un atliktos brīnumus, ko biji apņēmusies paveikt. Iedrošināt uzticēties sev un izdarīt izvēles mīlestībā, nevis bailēs. Spļoguļot Tavu iekšējo viedumu. Būt par mīlošu un atbalstošu pavadoni, kamēr Tu pati zīmē savu ceļa karti.

Mēs varam

Kopā iet kādu ceļa daļu, atbalstošā un rūpju pilnā vidē, kamēr Tu atrodi atbildes uz jautājumiem, par kuru esību jau zini un atveries jautājumiem, kurus vēl nezini.

 

Es nemācīšu dzīvot, jo ticu, ka visas atbildes jau ir Tevī.

 

Tu, savukārt, mācīsies uzticēties sev pati un ieraudzīsi, cik daudz resursu jau ir Tevī, ja ļauj ķermenim/iekšējai balsij runāt skalāk par kritiķi.

Izmantotās metodes:

 – dzīves un transformāciju koučings

 – somatikas prakses

 – apzināts darbs ar ķermeni un elpu, meditācija

 – rakstīšana un īstie jautājumi īstajā laikā

 – metaforiski asociatīvās kārtis (MAK)

Tavas iespējas:

1:1 koučings

Visdziļākais darbs pieskaroties tikai un tieši tiem jautājumiem, kas ir svarīgi Tev. Šo sesiju rezultātā Tu skaidrāk dzirdēsi sevi, apzināsi savas iespējas, vēl dziļāk iemīlēsi un cienīsi to, kas esi Tu - īpaša, spējīga, talantīga un tik ļoti unikāla! Tas palīdizēs pašai zīmēt savu dzīves karti, nevis sekot citu izdzīvotiem scenārijiem. Atbalstīšu Tevi katrā solī. Šo sesiju skaits ir ierobežots, raksti man ziņu, lai vienotos par laiku.

Grupu sesijas

Prakses ar nelielu dalībnieku skaitu, kurās pētam kādu noteiktu jautājumu. Iespēja paskatīties uz savu dzīvi, attiecībām, finansēm, karjeru, ģimeni, hobijiem, veselību no citas perspektīvas. Tāpat kā koučings, noderēs krustcelēs, kad esi iestrēgusi vai šķiet, ka atrodies bezizejas stāvoklī. šī ir iespēja piedzīvot transformāciju mazāk ieguldot finansiāli. Aktuālo grupu sesiju laikus un tēmas skaties zemāk vai kalendārā.

Grupu sesiju tuvākie laiki un tēmas

Perfektais laiks jauniem sākumiem ir šodien.

 

Sākums var notikt tad, kad esi atbrīvojies no liekā, vecā, no visa, kas “varbūt kaut kad noderēs” vai ko “uzvilksi, kad iegūsi savu ideālo figūru”.

Atceries to feino sajūtu, kad beidzot iztīri ledusskapi, atbrīvo atvilktnes no sīkajiem krāmiem vai saņem savu auto no dziļās tīrīšanas?

Tādu pašu sajūtu šajā sezonā vēlos Tev piedāvāt piedzīvot, parevidējot sava prāta atviktnes – salikt skaidrus plānus, ieraudzīt savas dzīves karti nākamajiem 3-6 mēnešiem, parevidēt attiecības, ieviest jaunus ieradumus, atgriezties pie dzīves tādas, kādu vēlies pieredzēt tieši TU!

[Klikšķini uz datuma, lai uzzinātu vairāk]

Ieradumu sesija būs par jaunu ieradumu ieviešanu laimīgākai dzīvei. Caur vienkāršu, bet efektīvu metodi, vedīšu Tevi cauri iespējām savau rīcību salāgot ar mērķiem, lai jūties produktīvi, apmierināti un garīgi piepildīti. Iespējams, ka šie būs Tavi svarīgākie soļi apzinātai dzīvei.

Reģistrēties.

Šīs sesijas laikā Tu radīsi vīziju par to, kur vēlies būt nākamo 3 mēnešu laikā, nospraužot skaidrus mērķus dažādās dzīves jomās. Tu identificēsi savas prioritātes un izvirzīsi mērķus ar paveicamiem soļiem to sasniegšanai.

Caur meditāciju, refleksiju, atbildības uzņemšanos un savstarpēju atbalstu, mēs kopīgi nosvinēsim un atbalstīsim viena otras progresu katrai savu mērķu virzienā.

> No 25. maija līdz 9.jūnijam Jupiters ir Dvīņos. Jupiters ir par izaugsmi, perspektīvu, paplašināšanos un viedumu; par iespējām un labklājību. Arī par veiksmi. Bet Merkurs, Dvīņu pārvaldnieks, ir intelektuālis, bet reizē rotaļīgs, spējīgs pielāgoties, apstrādāt informāciju. <

Šī ir grandioza iespēja spēcināt pārliecību savas vīzijas komunicēšanai uz āru, ieraudzīt lietas pa jaunam, domāt plašāk un reāli baudīt procesu arī tad, ja apkārtējie ir savādāk domājoši.

Reģistrēties notikumam.

 

Šī sesija ir kā ekrānšāviņš Tavai dzīvei šeit un tagad. Zīmēsim savu līdzsvara apli, vizualizējot un novērtejot dažādas dzives jomas. Tu iegūsi skaidrību par to, kur savā dzīvē esi, pārmaiņām, ko vēlies un virzienu, kurā šobrīd būtu visefektīvāk ieguldīt savu enerģiju.

Ieguldījums

Individuālās sesijas: Eur 25/sesija (cena spēkā līdz 16.jūnijam)

Grupu sesijas: Jogas centra abonentiem dāvāju šīs tikšanās bez maksas, taču ja vēlēsies, enerģijas apmaiņu varēsi atsāt lādīte uz vietas sesijas laikā vai izmantojot saiti, ko saņemsi e-pastā.