Centrs Jelgavā

Nešaubīgi sirsnīgākā jogas studija Jelgavas centrā

Pie mums Tu atmetīsi visus aizspriedumus par jogu. Mēs iedvesmosim, mēs atbalstīsim, mēs iemācīsim, mēs kļūsim par Tavu labāko jogas draugu! Mūsu sirds mērķis un misija – padarīt vismaz 100 jelgavniekus laimīgākus ik mēnesi!

elpošanas kurss

Es ticu, ka tu vari vairot savu veselību, vairot laimi, vairot mīlestību un vairot savus panākumus. Atslēga uz to ir zināt sevi. Tāpēc Jogas centrā vēlos piedāvāt instrumentus labākai dzīvei – atlasītus paņēmienus tava ķermeņa spēkam, prāta skaidrībai un intuīcijas aktivizēšanai. Līdzsvars ir kaut kur pa vidu – starp gadsimtu senu tradīciju, enerģijas virpuļiem, zinātniskajiem atklājumiem un dvēseles čukstiem. Vai meklēsim līdzsvaru kopā?

Vissvarīgākā izglītība ir zināt pašu. MĀCIES SEVI!

Kundalini joga

Joga, kas iededzina dzīvesprieku, kaisli un radošumu. Vairo un apzinies sava ķermeņa spēku atmodinot Kundalino-shakti energiju un piepildot sevi ar Prānu. Nodarbības ir daudzveidīgas, ritmiskas, izmantojot elpu, kustību, skaņu (gongs), lai efektīvi iekustinātu un virzītu enerģiju. Rezultāts parasti ir tūlītējs.

Hatha joga

Joga, kas sacentrē un līdzsvaro. Prakse, kas iedarbojas vispirms uz fisiko ķermeni un tad slāni pa slānim pieskaras emocionālajiem, enerģētiskajiem un mentālajiem ķermeņiem. Svarīgu lomu ieņem asanu (pozu) prakse, kā arī elpošana, meditācija un relaksācija - lai piļekūsti mieram iekš sevis.

Iņ / Yin joga

Joga, kas atslābina un dziedina. Šī ir dziļi meditatīva prakse, kas fokusējas uz pasīvām pozām - sevišķi iegurnim, gūžām un mugurai. Temps ir izteikti lēns un mierīgs. Būs lieliski piemērota tiem, kas meklē stiepšanos un dziedinošu atslābināšanos.

Mūsu vērtības

Laime ir Tavas tiesības

Būt laimīgam ir izvēle, ko izdari Tu. Mēs Tevi pavadam ceļā un dodam vērtīgas tehnikas, lai Tavu procesu padarītu harmoniskāku.

Tikai pieredze ir vērtīga

Cilvēks var mācīties, runāt, domāt un plānot gadiem, taču tikai pieredzot notiek patiesas pārmaiņas - turklat visās dzīves jomās.

Katrai laimei sava atslēdziņa

Kas der vienam, neder visiem. Mūsu rīcībā ir tūkstošiem tehniku un varam apsolīt kopā meklēt, kamēr atradīsim Tavējo!

Ieradumi nerodas, tos veido

Tev ir iespēja izvēlēties, kādus ieradumus veidot, tāpēc mēs vienmēr koncentrēsimies uz pozitīvajiem, kamēr negatīvie atkritīs paši.

Joga ar mīlestību, bez fanātisma

Notikumu kalendārs

* nodarbība nav iekļauta jogas abonementā