IEGĀDES NOTEIKUMI

NOTEIKUMI

Abonementu, kursu un izaicinājumu iegādes noteikumi vietnē www.jogascentrs.lv

Šie noteikumi nosaka “elektronisko biļešu” iegādes kārtību vietnē www.jogascentrs.lv. Tu, kā lapas lietotājs, piekrīti ievērot zemāk minētos noteikumus. Noteikumos minētās “elektroniskās biļetes” ir vietnē www.jogascentrs.lv apmaksāti abonementi, nodarbības, konsultācijas, izaicinājumi, kursi un nodarbību cikli.

 1. Personas dati un aizsardzība:
  1.1. Tu, kā lietotājs, apzinies un uzņemies pilnu atbildību, ka veicot “elektroniskās biļetes” iegādi, norādīsi tikai pareizu un patiesu informāciju. Mēs nevarēsim garantēt pakalpojuma saņemšanu, ja tiks norādīta kļūdaina vai nepatiesa informācija (piemēram, nepareizs e-pasts vai telefona numurs).
  1.2. Visa informācija, kas skar personu datus un nepieciešama “elektroniskās biļetes” iegādei, tiek apstrādāta, izmantojot ārpakalpojumu. Mēs Tavus norādītos personas datus neuzkrāsim un izmantosim tikai un vienīgi pakalpojuma nodrošināšanai (pēc vajadzības).
  1.3. Mēs neredzam Tavus kartes datus – darījuma veikšanai izmantojam ārpakalpojumu. Apmaksas brīdī Tu kā kartes īpašnieks ievadīsi kartes datus pakalpojuma nodrošinātāja veidlapā, kur tie arī tiek apstrādāti un uzglabāti. Mēs neesam un nevaram būt atbildīgi par Tavas kartes datu precizitāti vai patiesumu.
 2. Atbildība
  2.1. Veicot pirkumus šajā vietnē, Tu uzņemies pilnu finansiālu atbildību par veiktajiem darījumiem. Tas, ka sistēmā ir reģistrēts un/vai e-pastā saņemts apliecinājums par darījuma veikšanu, ir pietiekams apliecinājums darījumam.
  2.2. Mēs neuzņemamies atbildību par to, ja Tev gadās šo apliecinājumu nozaudēt vai netīšam darīt pieejamu kādai trešajai personai.
 3. “Elektroniskās biļetes” iegāde un izmantošana
  3.1. “Elektroniskā biļete” ir dokuments, kas Tev dod tiesības piedalītes norādītajās nodarbībās pie pirkuma norādītajā laika periodā.
  3.2. “Elektroniskā biļete” uz atsevišķu nodarbību ir derīga izmantošanai tikai pie pirkuma norādītajā dienā un laikā.
  3.3. “Elektroniskā biļete” uz nodarbību ciklu /kursu/izaicinājumu ir derīga kopš aktivizēšanas brīža (vai kopš cikla sākuma datuma) līdz norādītā cikla beigu nodarbībai vai pie iegādes noteiktajā laikā.
  3.4. “Elektroniskā biļete” mēneša abonementam ir derīga vienu kalendāro mēnesi (piemēram, kopš mēneša 18.datuma līdz nākamā mēneša 18.datumam, neieskaitot). Abonementa sākums tiek aktivizēts automātiski iegādes brīdī. Iegādājoties 6 mēnešu jogas abonementu, tiek aktivizēts automātiskais maksājums uz 6 mēnešu periodu.
  3.5. “Elektroniskā biļete” jogas abonementam ir derīga izmantošanai tikai nodarbībām klātienē. Situācijas, ja tiek pārtraukta pakalpojuma sniegšana, atlikušo summu iespējams apmainīt pret virtuālajiem kursiem.
  3.6. Izmēģinājuma abonements ir iespēja 2 nedēļu garumā iepazīties ar piedāvāto pakalpojumu.  Šāda iespēja izmantojama tikai vienu reizi.
  3.7. Mēneša jogas abonements dod iespēju apmeklēt grafikā atzīmētās jogas nodarbības klātienē ne biežāk kā reizi dienā. Tas nedod tiesības apmeklēt citas Jogas centra Jelgavā prakses.
 4. “Elektroniskās biļetes” pārtraukšana un atcelšana
  4.1. Ja pakalpojumu saņemt turpināt nevēlies, abonements jāatceļ savā lietotāja profilā izmantojot opciju “cancel” vai laicīgi (vismaz 2-3 darba dienas pirms kārtēja maksājuma sazinoties uz zemāk norādīto e-pasta adresi)
 5. “Elektroniskās biļetes” atgriešana
  4.1. Diemžēl, “elektroniskās biļetes” netiek atgrieztas. Lūdzu, pārdomā savas iespējas pirms biļetes iegādes un seko līdzi savam abonementa deriguma termiņam. Mēs nenesam atbildību situācijās, ja abonements netiek izmantots personīgu iemeslu dēļ vai netiek izmantots noteiktajā laikā.
 6. Mēs paturam tiesības jebkurā brīdī Abonementu, kursu un izaicinājumu iegādes noteikumu mainīt. 
 7. Ar visiem jautājumiem, kas saistīti ar “elektonisko biļešu” iegādi un apmaksu, lūdzu vērsies pie mums info@jogascentrs.lv vai 29926033.