Vēdiskā astroloģija

Vēdiskā astroloģija kurss no 12.oktobra

Atslēdz savas dzīves ceļu :

vēdiskās astroloģijas kurss

Vai esi kādreiz domājis par savas dzīves lielāko jēgu, par notikumiem, kas savijas viens otrā, par piepildījumu ikdienas lietās?

Tu vari atrast tik daudzas savas esības atbildes senajā Vēdiskās astroloģijas mākslā.

Es apmeklēju šos kursus pagājušajā vasarā! Un man nevis patika - bet es uz katru nodarbību gāju, kā uz svētkiem! Vai drīzāk, kā traka - lidoju! Noteikti iesaku visiem! Līga - kā pasniedzējs ir lieliska! Jūs būsiet sev pateicīgi, ja ļausiet sev iepazīt Līgu un apmeklēt šos kursus. Līga, vēl un vēlreiz sirsnīgs Tev PALDIES! Lai Tev nākamā grupiņa ir vēl foršāka, lai gan... Tas diez vai ir iespējams!
- Eva

Atklāj savu patieso dabu

Šīs zināšanas pieskaras mūsu būtības dziļākajiem slāņiem un aktivizē atmiņu par to, kas mēs esam un kāpēc esam šeit. Mūsu esības jēga uz šīs Zemes slēpjas tajā, vai mēs apzināmies un izdzīvojam savu patieso dabu vai neapzināti peldam masu apziņas okeānā.

Karma un Dharma

Vēdiskā astroloģija sniedz zināšanas par Karmu un Dharmu – par cilvēka uzkrāto pieredzi un Dvēseles attīstības ceļu. Šīs zināšanas atver durvis uz pašizziņu, pašrealizāciju un harmonisku sava Likteņa izdzīvošanu.

Tava personīgā kosmiskā karte

Katrs dalībnieks saņems savu dzimšanas karti un soli pa solim profesionāla astrologa vadībā iepazīs galveno tajā – rakstura iezīmes un tendences; prāta, emociju un zemapziņas dabu, vadošo saskarsmes un sadarbības modeli, dzīves galvenās darbības jomas, Dvēseles uzdevumus un vēl daudz

Izdzīvot dzīves līkločus

Šis kurss lika man nojaukt līdz pamatiem to tēlu, kuru biju gadiem ilgi par sevi veidojusi, un lika mācīties un iepazīt sevi no jauna. Ļāva ieraudzīt visas tās brīnišķīgās dāvanas, kas man dotas - atzīt un novērtēt tās, kā arī lika ieskatīties acīs tām sliktajām, kuras nesapratu, noliedzu un vairījos - jo nav negatīvu lietu mūsu dzīvē - ir tikai visuma un mūsu pašu spēku saspēle. Šie kursi ir ievads Dzīves spēles noteikumos, lai mums pašiem vieglāka un interesantāka spēle! Un vēl, kas ļoti būtiski - kopīgās sarunas kursu laikā ļāva saprast, pat ķermeniski izjust to zināmo, bet grūto patiesību - katram mums šai pasaulē ir Savs ceļš, Savas dāvanas un Savas nepilnības, un vienīgais, kas no mums dzīvojot līdzās tiek prasīts - cienīt vienam otru, ļaut kopā mācīties un vienkārši būt.
- iepriekšējā kursa dalībnieces atsauksme

Individuāla vadība

Nodarbības nelielā grupā (līdz 10 dalībnieki) – būs iespēja izrunāt neskaidro, uzdot savus jautājumus, pievērsties tieši jums interesējošām tēmām.

Nodarbības vada: Līga Mellupa (Līga Prema Lakshmi), Mg. Sc.educ., pieredzējusi astropsiholoģe un pasaku terapeite

astrologs Jelgavā

Norise un dalība

Nodarbību laiki: 8 ceturtdienu vakari, sākot ar 12.oktobri plkst. 19:15-21:15

Vieta: Jogas centrs Jelgavā, Raiņa ielā 14.

Pieteikšanās pa tālruni 29338614 vai rakstot liga.mellupa@gmail.com

Samaksa par kursu Eur 140
(piesakoties tiks izrakstīts rēķins, mācību maksu iespējams dalīt)

Vēl dažas atsauksmes no iepriekšējo kursu dalībniekiem:

Šis kurss man palīdzēja paskatīties uz sevi un savu ģimeni pilnīgi citām acīm – daudz kas no tā, kas mani kaitināja viņu uzvedībā un izpausmēs, tagad ir tik saprotams, jo es redzu, ar kādām dvēseles īpašībām un uzdevumiem katrs ir atnācis uz šīs zemes un cik dažādi esam. Zinot to, ir daudz vieglāk pieņemt atšķirības un saprast motivāciju.
- Aiva
Uzzināju jaunas lietas par sevi, bija lietas, kuras zināju, bet tās spītīgi sēdēja manī un nenāca laukā. Īpaši patika uzsvars uz lietām, kuras man traucē dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un gūt baudu no tās. Ir lietas, kuras mums jādzird no apkārtējiem tieši un bez aplinkiem, lai varētu dzīvi mainīt uz labo pusi. Viennozīmīgi guvu iedvesmu! Milzīgs paldies!
- Indra
Ar vēdiskās astroloģijas palīdzību varēju skaidrāk ieraudzīt jautājumu, dažādu straumju un strāvojumu, emociju un interešu vietu un sakarības savā dzīvē. Tas bija īpaši vērtīgi, jo palīdzēja skaidrāk saskatīt, kas ir mani dvēseles uzdevumi, kas emociju sistēma, kas izveidojusies dzīves laikā, un kā mana personība (ego) veidojies, atbildot uz to. Doma par pakāpenisku personības iezīmju “nolobīšanu”, kas bieži šķiet biedējoša, jo tas ir veids, kā esam izveidojuši un nostiprinājuši savu vietu dzīvē, kļūst saprotamāka. Tā palīdz ieraudzīt, kas no tās palīdz un kas traucē mūsu īsto uzdevumu veikšanai, un kas no tās radies, reaģējot uz notiekošo, arī traumatisko, dzīvē. Apzinātība, savas būtības dažādo aspektu apzināšanās, ir milzīga vērtība, jo tā mums palīdz augt.
- Lolita